O mně

    Pod jménem Jeanne si můžete představit Češku s trochou francouzské krve kolem třiceti let, kterou kromě tisíce jiných věcí baví experimentovat v kuchyni.     ...více

Chez Jeanne na Apetit Pikniku

    Úterý, 16. Červen 2015


Tuto sobotu 20. června se koná již 5. kulinární trh časopisu Apetit. Po čtyřech letech se také mění jeho stanoviště, místo Karlína tak budeme mít možnost podívat se do krásného vinohradského parku Grébovka.

    Vstup je zdarma, takže zaplatíte jen za to, co projíte a propijete. S sebou můžete vzít jak děti, pro které bude připravený dětský koutek a spousta různých aktivit, tak i vaše čtyřnohé miláčky a pak už si jen užívat jídla, pití, živé hudby nebo třeba jen tak relaxovat na dece.

    Speciálně pro Apetit se také letos poprvé představí pop-up restaurace, mezi nimiž najdete podniky jako Aureole Fusion Restaurant & Lounge, Las Adelitas, SaSaZu, La Bottega Gastronomica, Restaurace Na Kopci nebo Yamato.

    Akce začíná v 10 hodin a potrvá až do večera. A když přijdete včas, dostanete navíc dárek! Můžete si také zsoutěžit o nejlepší fotku z pikniku a vyhrát sadu Apetit kuchařek. U kterého stánku vám chutnalo nejvíce? Kde byla nejmilejší obsluha? Který stánek měl nejkrásnější výzdobu? Na pikniku budete také moci hlasovat pro nejlepšího kulináře, který pak dostane příležitost rozjet svoje podnikání.

    A DO NAŠEHO STÁNKU CHEZ JEANNE (Č. 007) MŮŽETE PŘIJÍT OCHUTNAT SPOUSTU DOBRŮTEK JAKO JE NAPŘ. DOMÁCÍ NUTELLA, AŤ UŽ JEJÍ KLASICKÁ NEBO VEGANSKÁ VERZE, FRANCOUZSKÉ KOLÁČE, DORTY, ÉCLAIRS NEBO TŘEBA CUPCAKES PRO DĚTI A PRO DOSPĚLÉ DOKONCE S KAPKOU ALKOHOLU! ;-) BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT OD 10 DO 13.30 HOD. ♥

P.S. Nezapomeňte si s sebou vzít piknikový koš na zakoupené dobrůtky od kulinářů, lákadel bude opravdu spousta!

Pro více info o akci klikněte sem.


Jak už někdo pravil, zdrženlivost v jídle je buď láska k vlastnímu zdraví, nebo neschopnost pořádně se najíst.

TAK SI TO DOUFÁM V SOBOTU POŘÁDNĚ UŽIJEME!

TĚŠÍME SE NA VÁS ♥ ♥ ♥

A ještě malá video pozvánka ;-)


Copyright 2014VFB Media