O mně

    Pod jménem Jeanne si můžete představit Češku s trochou francouzské krve kolem třiceti let, kterou kromě tisíce jiných věcí baví experimentovat v kuchyni.     ...více

Soutěž

    Úterý, 19. Květen 2015

Ahoj všichni!

Jsem šťastná, že na svém blogu mohu konečně vyhlásit první soutěž o drobné dárečky do vašich kuchyní! Kdo má rád při pečení trochu té romantiky v podobě veselých tvarů a barev, stačí aby napsal pod článek své jméno + emailovou adresu (případně i nějaký ten milý vzkaz) a může vyhrát jeden z těchto kouzelných skandinávských výrobků:


1. Zapékací misku Heart Mynte white, Ib Laursen. Roztomilá 200 ml zapékací miska ve tvaru srdce v bílé barvě vám přijde vhod při zapékání sladkých koláčů, ale i zeleniny nebo příloh.

2. Hrneček Espresso Star pink, Krasilnikoff. Vychutnejte si vaše oblíbené espresso z ručně vyrobeného hrnečku ve veselé růžovobílé kombinaci s hvězdičkami a tmavou linkou.

3. Papírové slámky Ziggy, Green Gate. Brčka z povoskovaného tvrdého papíru v barvách růžová, zelená, šedá stylově doplní každou Vaši párty, ať už pro děti nebo dospělé.


P.S. Soutěžit můžete do pondělí 25. května, o den později zveřejním tři vylosované výherce. Tak hodně štěstí ♥

VÝHERCI:

1. Leni vanilla.cupcake@seznam.cz (zapékací miska)
2. Klára Zastoupilova.K@seznam.cz (espresso hrneček)
3. Zuzana zuzu137@gmail.com (papírové slámky)

Výherce prosím o zaslání jména + celé adresy na email chezjeanne@seznam.cz.

GRATULUJI ♥

Copyright 2014VFB Media