O mně

    Pod jménem Jeanne si můžete představit Češku s trochou francouzské krve kolem třiceti let, kterou kromě tisíce jiných věcí baví experimentovat v kuchyni.     ...více

Pink sweet bar

    Středa, 10. Červen 2015
Na konci května jsme měli možnost strávit krásný den na loveckém zámečku Kozel, kde jsme celé dopoledne fotili náš první růžový sweet bar. Mezi sladkostmi nesměly chybět čokoládové a vanilkové cupcakes s máslovou polevou, růžové cake pops, mini bábovičky, nebo třeba vanilkové sušenky s jahodovými makronkami. Recepty na ně najdete uvnitř článku.. ANYTHING IS POSSIBLE WITH SUNSHINE AND A LITTLE PINK. -Lilly Pulitzer DO YOU BELIEVE IN PINK ?;-)

Recepty


BÁBOVIČKY

4 vajíčka
150 ml rostlinného oleje
330 g polohrubé mouky
1 lžička prášku do pečiva
330 g krupicového cukru
100 ml horké vody
1 vanilkový cukr
kůra z jednoho bio citrónu
máslo a mouka na vysypání

Troubu předehřejeme na 200° C. Formu vymažeme máslem a vysypeme moukou. Nejprve si našleháme cukr se žloutky a postupně přidáváme vodu. Nakonec olej, citrónovou kůru, vanilkový cukr. Opatrně vmícháme polohrubou mouku prosátou s práškem do pečiva. Z bílků a špetky soli ušleháme pevný sníh a opatrně ho vmícháme do těsta. Klasickou bábovku pečeme přibližně 40 minut, mini bábovičky o něco méně, těsto zkontrolujeme špejlí.

PINK CAKE POPS

zbylé těsto (piškotové, dortové, brownies..)
zbylá náplň (např. lemon curd) recept zde
růžová jahodová poleva
100% tuk na polevy
tyčinky (brčka) na cake pops
posypky a mašličky jako dekorace

Těsto rozdrolíme. Pak ho spojíme dohromady s náplní a tvoříme stejně velké kuličky. Dáme chladit na 15 min. do lednice. Ve vodní lázni rozehřejeme menší část polevy s kouskem tuku. Do kuliček zapícháme tyčinky, které zpečetíme rozpuštěnou polevou. Dáme opět chladit na 10 minut do ledničky. V mezičase si rozpustíme zbytek polevy a opět trochu tuku. Vychlazené kuličky chytneme za tyčku a celé obalíme v jahodové polevě, necháme dobře okapat. Polevu necháme trochu zaschnout na stojánku (nebo třeba zapícháme do polystyrenu). Před ztuhnutím ještě posypeme dekorací. Na závěr ozdobíme mašličkou.

ČOKOLÁDOVÉ PÁRTY CUPCAKES

Těsto recept zde

MÁSLOVÁ POLEVA

Poleva recept zde

VANILKOVÉ CUPCAKES

Těsto recept zde

VANILKOVÉ SUŠENKY

Těsto recept zde

+ potištěný jedlý papír
gelové potravinářské lepidlo

MAKRONKY recept zde

+ místo kakaa jahodové sušené mléko
náplň dle fantazie

♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥


SUMMER CANDY BAR ♥

PINK INSPIRATION ♥


SWEET TIME AT CHATEAU KOZEL ♥

Copyright 2014VFB Media